ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפולי שיניים

  מומחה פה ולסת חיפה

  מומחה פה ולסת במרכז של ד"ר שרפי אחמד יש גם מומחה פה ולסת פנייה אל מומחה פה ולסת חיפה מחזיקה ביתרונות רבים. בין אם אתם זקוקים למענה מקצועי בתחום הלבנת שיניים, יישור...

  אורטודנט מומחה ליישור שיניים

  מומחה ליישור שינויים הינו רופא שיניים שסיים את תקופת הכשרתו ואת התמחותו, בארץ או בחוץ לארץ. בזכות שירותיו המקצועיים של מומחה זה, תקבלו מענה מקיף לגבי אפשרויות יישור השיניים השונות,...

  יישור שיניים בצפון

  הסיבות לביצוע יישור שיניים בחיפה הן רבות ומגוונות. החל משדרוג המראה, נסיבות רפואיות או שמא מדובר במצב אחר הדורש את יישור השיניים – יש לבצע הליך זה כראוי. מעוניינים גם...

  טיפולי שיניים בחיפה

  במסגרת טיפולי שיניים בחיפה, תקבלו מענה מקצועי בתחום יישור השיניים, ניתוחי חניכיים, עקירות כירורגיות, ניקוי אבנית ועוד. בריאות הפה הינה משמעותית לאיכות חיינו. לאורך השנים, ככל שנשמור טוב יותר על חלל הפה – כך נחייה חיים איכותיים יותר. במקביל לכך, ובמקרים בהם אתם זקוקים לסיוע בתחום טיפולי השיניים, ניתן לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי הוא המומחה הצעיר ביותר בתחום יישור השיניים. בנוסף, הוא מציע טיפולים נוספים כמו למשל הלבנות שיניים, כתרים זמניים ותותבות נשלפות, שתלים ושיקום של שתלים ועוד.

  סוגים שונים של טיפולי שיניים בחיפה

  טיפולי שיניים מקצועיים יסייעו לנו בשמירה על בריאותנו הטובה. גרים באזור הצפון? מתעניינים בתחום טיפולי שיניים בחיפה? בבואכם לחפש אחר רופאי השיניים והאורטודנטיים המקצועיים ביותר, יש להתעניין בסוגי הטיפולים השונים:

  • יישור שיניים – כדי להשיג חיוך יפה, מומלץ להתעניין בכל הנוגע אל יישור שיניים. אם לכם או לילדיכם יש שיניים עקומות או בולטות, מומלץ לפנות אל אורטודנט – ולהסתייע בשירותיו. על ידי הפעלת כוח על השיניים או הלסתות, נוצרת תזוזה של השיניים – והן מתמקמות במקום המתאים. ניתן לבצע זאת באמצעות גשרים, לצד פתרונות אחרים. משך הזמן של הליך זה משתנה מאדם לאדם, ובהתאם לתגובה של השיניים והרקמות לטיפול.
  • יישור לסתות – כדי ליישר את הלסתות, ניתן להשתמש במכשור הרלוונטי. בין אם מדובר במכשירים תפקודיים או במכשירים תפקודיים מתקדמים, בזכות מומחה בתחום יתבצע ההליך המקצועי ביותר – כמו גם תוצאה מרשימה ומשביעת רצון. כדי להתאים את הפתרון ואת אופן ההליך לבעיה, המומחה יאבחן את מצבכם, יבצע צילום פנורמי, יבחר את המכשור המתאים וייקח מידות מדויקות לשם התאמת המכשיר עבורכם.

   

   

  טיפולי שיניים מקצועיים בחיפה והסביבה

  טיפולי שיניים מקצועיים תורמים רבות לבריאות הפה. כדי שתוכלו גם אתם לשמור על בריאות הפה, השיניים והחניכיים שלכם כראוי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי עבור הכשרות מקצועיות רבות בתחום השיניים, האורטודנטיה והשחזורים האסתטיים. לפרטים נוספים על טיפולים אלו, צרו קשר עוד היום.

  טיפולי שיניים מתקדמים בחיפה

  האם אתם מתגוררים באזור חיפה והסביבה והנכם סובלים מבעיות שיניים שונות הכוללות כאבי שיניים, שיניים עקומות ולא אסתטיות, שיני בינה, שיניים כלואות ועוד, לבטח כי הנכם מחפשים אחר  טיפולי שיניים בחיפה איכותיים ומומלצים. ד"ר אחמד שרפי הינו רופא שיניים ואורתודנט מומחה מקצועי ומנוסה הנותן שירות באזור הצפון חיפה והסביבה. יחד נדון במאמר זה אודות סוגי טיפולי השיניים הנפוצים ומהי מטרת טיפולים אלו. 

  טיפולי שיניים אסתטיים בחיפה

  • יישור שיניים באמצאות גשר –  טיפול שיניים נפוץ מאוד הוא טיפול אישור שיניים באמצעות התקנת גשר. הגשר הינו כלי מתכתי העשוי מגומיות מתכת וחיבורים מתכת שונים אשר מטרתם ליישר את השיניים ומיקומם בפה. משך זמן הטיפול משתנה מאדם לאדם. 
  • יישור שיניים באמצעות טיפול אינויזלין – טיפול אינויזלין הינו טיפול יישור שיניים אשר מתבצע באמצעות התקנת פלטה שקופה ליישור השיניים הניתנת להסרה וחיבור בקלות. פלטה זו מאפשרת לבצע טיפול יישור שיניים אשר אינו נראה לעין כמו טיפול הגשר, ועל כן ישנו היתרון אסתטי בולט במהלך הטיפול. 
  • עקירת שן כלואה – שן כלואה הינה שן אשר לא יצא במלואה בחלל הפה (על כן נקראת שן כלואה), שן זאת חלשה במיוחד ולרוב אינה תורמת להליך הנגיסה. שני בינה רבות הינה שיניים כלואות שלעיתים נדרש צורך בהוצאתם. 
  • ביצוע סתימות – ביצוע סתימות הן טיפול נפות ביותר, סתימה מטרתה למלא חלל בשן אשר נגרם עקב חור הקיים בשם. חשוב לקחת בחשבון כי הזנחה של חורים בשיניים עלולה להוביל בהמשך לכאבים עזים. 
  • עקירת שן בינה – שיני בינה רבות גדלות בצורה לא נכונה ולקויה, כך למשל ישנם שיני בינה כלואות כפי שנאמר לעיל, שיני בינה אשר גדלות בצורה עקומה כלפי השיניים האחרות, ועוד. אלו גורמים פעמים רבות לכאבי שיניים רבים.

  טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים בחיפה

  ד"ר אחמד שרפי הינו רופא שיניים ואורתודנט מומחה, אשר ישמח לסייע לכם ולתת לכם את השירות המקצועי ביותר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   ענקית קידום האתרים בישראל