ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מומחה פה ולסת חיפה

  מומחה פה ולסת

  במרכז של ד"ר שרפי אחמד יש גם מומחה פה ולסת

  פנייה אל מומחה פה ולסת חיפה מחזיקה ביתרונות רבים. בין אם אתם זקוקים למענה מקצועי בתחום הלבנת שיניים, יישור שיניים, השתלת שיניים, השתלת עצם או שמא מדובר בטיפולים אחרים בתחום, עליכם לפנות אל המומחים המנוסים, המקצועיים והאדיבים ביותר. לקבלת ייעוץ וטיפול מתאים בתחום, אתם מוזמנים לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. מומחה זה מחזיק בהכשרה מקיפה, ניסיון רב, ציוד מתקדם ויחס שירותי ואדיב. מוזמנים לפנות בהקדם אל ד"ר שרפי בכל שאלה ובעיה. 

  מומחה פה ולסת חיפה – למגוון שירותים מקצועיים

  חיוך מלא שיניים ולבן כשלג הוא חלום אפשרי ובר השגה. אם גם אתם מעוניינים לענוד את התכשיט היפה ביותר, החיוך שלכם, ולהגדיל את הביטחון העצמי שלכם – צרו קשר בהקדם עם מומחה פה ולסת בחיפה. מומחה זה יסייע לכם רבות ויעניק את הטיפול המותאם והרלוונטי ביותר לצרכים שלכם. 

  באילו מקרים תוכלו לפנות אל רופא שיניים מומחה בתחום הפה והלסת? בין היתר, במקרים בהם ישנו ליקוי בלסתות ובמיקום השיניים. כלומר, לצורך יישור השיניים שלכם, כמו גם אבחון מצבכם, מתן המענה המדויק ומניעת תוצאות חמורות, האורטודנט יסייע לכם כראוי. זאת על ידי טיפול במבנה הלקוי של הלסתות ומיקומן של השיניים בהתאם למצבכם הנתון.

  מומחה בתחום הפה והלסתות יסייע לכם גם במקרים נוספים, כדוגמת השתלת שיניים. הרמת סינוס, השתלת עצם וכן הלאה. כך או כך, לאור העובדה שמדובר בפעולות חשובות – על רופא השיניים לבצע אותן כהלכה. בזכות הטיפול המסור שלו, תתקבל התוצאה הרצויה והטובה ביותר – לשביעות רצונכם. 

  רופא פה ולסת מומחה בחיפה מקצועי במחירים אטרקטיביים 

  שירותיו של רופא שיניים מומחה בתחום הפה והלסת הינם חשובים ומשמעותיים – וביכולתם להשפיע לטובה על איכות חייכם. על מנת לקבל מענה מקצועי בתחום זה, אתם מוזמנים לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי הינו המומחה הצעיר ביותר בתחום יישור השיניים. כמו כן, מומחה זה מספק שירותים מקצועיים מהמעלה הראשונה – תוך שימוש בציוד מקצועי וחומרי גלם איכותיים, קבלת קהל בשעות נוחות ובמחירים אטרקטיביים. 

  מומחה ליישור שיניים ולסתות

  בזכות שירותיו של מומחה ליישור שיניים ולסתות, תתקבל התוצאה האיכותית והמרשימה ביותר. בין אם השיניים שלכם התעקמו או שמא השיניים של ילדיכם בולטות, עומדות בפניכם אפשרויות מומלצות בתחום יישור השיניים – לצד טיפול בלסתות. כדי לקבל על כך מענה וייעוץ מקיף, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי מחזיק בניסיון רב בתחום האורטודנטיה. כמו כן, הוא מציע שירותים נוספים בתחום השיניים, כמו למשל ניקוי אבנית, ניתוחי חניכיים ועקירות כירורגיות, הלבנת שיניים ועוד. 

  מומחה ליישור שיניים ולסתות – לפנות אל הגורם המוסמך 

  עם חיוך מנצח נשיג את כל אשר נרצה – וזוהי האמת לאמיתה! למעשה, כאשר השיניים בפה שלנו הן ישרות, לבנות, מבריקות ובריאות, אנו נתמודד עם מגוון האתגרים העומדים לפנינו על הצד הטוב ביותר. לשם כך, יהיה עלינו לתקן כל היבט בעייתי במערכת הפה והלסת שלנו. במקרים אלו, יש לפנות אל מומחה ליישור שיניים ולסתות. 

  בבואכם להתעניין בטיפולים בתחום האורטודנטיה, יש לוודא כי אתם אכן משתפים פעולה עם מומחה. במילים אחרות, פנייה אל אורטודנט מומחה הינה חובה – שכן הוא יידע לאבחן את מצבכם הנוכחי, להתאים לכך את הטיפול המדויק כמו גם לבצע אותו על הצד הטוב ביותר.

  האם אתם פונים אל רופא שיניים שסיים התמחות באורטודנטיה? האם הוא מחזיק בניסיון רב וטיפל בילדים ובמבוגרים כאחד? האם הוא משתמש בציוד הטכנולוגי ביותר לצורך יישור השיניים? על שאלות אלו ואחרות עליכם לקבל את מלוא התשובות. רק כך תוודאו כי אתם אכן פונים למומחה בתחום יישור השיניים והלסתות. 

  טיפול מקצועי ושימוש בציוד מתקדם 

  עבודת יישור השיניים, כמו גם תיקון עמדת הלסתות, דורשת מומחיות והבנה מעמיקה בנושא. מעוניינים גם אתם ביישור השיניים שלכם? ברצונכם לוודא כי העבודה תתבצע כהלכה – תוך שמירה מיטבית על הלסתות? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי מחזיק בניסיון רב בתחום האורטודנטיה, ומעניק טיפול מקצועי מהמעלה הראשונה. כמו כן, מומחה זה מספק מגוון טיפולי שיניים תוך שימוש בציוד מתקדם. 

  אכפת לכם מהבריאות השיניים שלכם?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   טיפולי שיניים נוספים

   המרפאה מציעה את כל סוגי טיפולי השיניים המתקדמים ובנוסף גם טיפולי בוטוקס תמצאו אצלנו במרכז!

   • שחזורים אסתטיים בצבע השן = סתימות קומפוזיט לבנות, גם בשיניים אחוריות.
   • טיפולי שורש וחידושי טיפולי שורש מבנים ישרים, מבנים יציקים כהכנה לכתרים. סתימות, מבנים.
   • ציפויי חרסינה.
   • למינייט וינירס Veneers - HollyWood Smile.
   • בוטוקס לטיפול בקמטים.
   • בוטוקס בשפתיים.
   • בוטוקס להרמת גבות.
   • בוטוקס נגד הזעת יתר.
   • ניקוי אבן (הסרת אבנית).
   • ניתוחי חניכיים ועקירות כירוגיות (כולל עקירות שיני בינה כלואות).
   • הלבנת השיניים האופטימלית והמתקדמת ביותר בשיטה האקולוגית +White Natural עם תאורת LED, במרפאה, של חברת Obiodental, בעלות המשתלמת ביותר!
   • שתלים ושיקום על שתלים.
   • כתרי חרסינה (פורצלן) קונבנציונליים,(על כיפת מתכתית) במחיר כדאי!
   • כתרים זמניים ותותבות נשלפות.
   • כתרי זירקוניה - ללא כיפת מתכת = כתרי חרסינה (פורצלן) משופרים עם כיפת בסיס של זירקון ולא מתכת = האסתטיקה המיטבית - בעיקר לשיניים קדמיות.
   • כתרי זרקוניה מלאים (לא רק כיפת הבסיס) = כתרי פריטאו, עמידות מירבית בפני כוחות לעיסה. בעיקר לשיניים אחוריות. אסתטיקה גבוהה.

   בנוסף למתרפאים פרטיים, מתקבלים גם מבוטחים מכל חברות ביטוחי השיניים - ללא תשלום בטיפולים משמרים הכוללים שחזורי אלמגם, שחזורים לבנים אסתטיים בצבע השן, הסרת אבנית (ניקוי אבן שן) ועקירות. מבוטחים בעלי כיסוי ביטוחי לטיפולים פרוטטים של שיקום השיניים זכאים למבנים ישירים או יצוקים, כתרי חרסינה קבועים ותותבות נשלפות בהשתתפות עצמית נמוכה. כמו כן, לחלק מהמבוטחים יש כיסוי ביטוחי לשתלים בהשתתפות עצמית בלבד.

   יישור שיניים בחיפה והצפון

   הסיבות לביצוע יישור שיניים בחיפה הן רבות ומגוונות. החל משדרוג המראה, נסיבות רפואיות או שמא מדובר במצב אחר הדורש את יישור השיניים – יש לבצע הליך זה כראוי. מעוניינים גם...

   מומחה ליישור שיניים

   מומחה ליישור שינויים הינו רופא שיניים שסיים את תקופת הכשרתו ואת התמחותו, בארץ או בחוץ לארץ. בזכות שירותיו המקצועיים של מומחה זה, תקבלו מענה מקיף לגבי אפשרויות יישור השיניים השונות,...

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    ענקית קידום האתרים בישראל