ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  יישור שיניים לילדים ומבוגרים בחיפה

  עבודת יישור שיניים לילדים בחיפה הינה פתרון מומלץ ונפוץ. בין אם השיניים של ילדיכם צפופות או עקומות, הם סובלים מהפרעות סגר או שמא הם מתמודדים עם פערים בין הלסתות – כדי שהם יוכלו ליהנות מחיוך יפה ושיניים ישרות יש לבצע יישור שיניים. לקבלת מידע נוסף על תחום זה, אתם מוזמנים לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. מומחה זה עוסק בתחום האורטודנטיה ומבצע יישור שיניים בסטנדרט חסר פשרות. כמו כן, ד"ר שרפי מציע מגוון טיפולי שיניים כדוגמת שחזורים אסתטיים, שתלים ושיקום של שתלים, ניתוחי חניכיים ועוד.

  יישור שיניים לילדים בחיפה – לבצע את ההליך היטב

  בתור הורים לילדים, אנו מעוניינים לגדל אותם בשמחה, באושר ובעיקר – בבריאות רבה. לשם כך, אנו נשקיע מאמצים רבים וזמן רב – הכול, כדי להבטיח שהילדים שלנו שמחים ובטוחים. עם זאת, וכאשר אנו שמים לב כי השיניים שלהן לא במצב האידאלי – יהיה עלינו להתחיל בעבודה הדרושה כדי לטפל בכך. 

  האם השיניים של ילדיכם צפופות? האם נוצרו פערים בין הלסתות? או שמא מדובר בהפרעת סגר? כך או כך, על מנת לטפל בבעיות אלו במקצועיות וביעילות הדרושה, יש לפנות אל מומחה בתחום יישור שיניים לילדים בחיפה. מומחה זה יבדוק את המצב הנוכחי של ילדיכם, כמו גם את מקור הבעיה וכיצד ניתן לטפל בכך. בכל הנוגע לשיטות יישור שיניים לילדים או לבני נוער, האפשרויות כוללות גשר, סמכים פנימיים, פלטות, רסנים, קשתיות שקופות ועוד. 

  כדי לוודא כי ההליך יתבצע כראוי, על המומחה בתחום האורטודנטיה להדריך את הילד כיצד להתכונן אליו. כמו כן, המומחה יסביר בכל הנוגע לאופן ההתאוששות מההליך – וכיצד ניתן לתחזק את המצב הקיים בהמשך הדרך. 

  יישור שיניים לילדים עם המומחה בתחום

  עבודת יישור השיניים בקרב ילדים ובני נוער היא נפוצה ביותר. הסיבות לכך רבות ומגוונות. כך או כך, כדי לטפל במצב היטב, ולהגיע לתוצאה הרצויה, עליכם לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. מומחה זה מציע מגוון טיפולי שינויים – ללא רגישויות או תופעות לוואי. בכל שאלה או בעיה, ד"ר שרפי ישמח לסייע.

  יישור שיניים למבוגרים בחיפה

  עבודת יישור השיניים איננה מיועדת אך ורק לילדים או לבני נוער. למעשה, פתרון יישור שיניים למבוגרים בחיפה הינו בגדר אפשרות נפוצה ומומלצת ביותר. זאת, משום שהטיפול מאפשר למטופלים לשדרג את הנראות האסתטית שלהם, כמו גם לשמור על בריאות הפה, ביעילות ובמהירות יחסית. כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מפתרון זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי מנהל את המרכז לאורטודנטיה "יישור שיניים" ואסתטיקה של הפנים. מומחה זה מבצע יישור שיניים לילדים ולמבוגרים במקצועיות רבה – לצד מגוון טיפולי שיניים נוספים.

  יישור שיניים למבוגרים בחיפה – באמצעות הפתרונות המתקדמים ביותר

  סובלים משיניים עקומות או בולטות? החניכיים שלכם בולטות ואתם מתביישים לחייך? ככל שאנו מתבגרים, אנו מתגברים על אתגרים שונים – אך ישנן חששות ודאגות אשר לא חולפות. כמו למשל, השמירה על המראה חיצוני שלנו. כאשר מדובר במערכת הפה שלנו ובבריאות השיניים – אין מדובר רק באסתטיקה אלא גם במצב הפיזי שלנו, מצב המשליך באופן ישיר על ההתנהלות היום-יומית שלנו. במילים אחרות, שיניים או חניכיים בולטות לא רק הורסות את החיוך אלא גם עלולות ליצור נזקים נוספים בהמשך.

  על מנת להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר, רצוי לחשוב על הפתרון הבא: יישור שיניים למבוגרים בחיפה. אמנם עבור ילדים ובני נוער רבים, יישור שיניים הוא חלק משמעותי מחייהם. עם זאת, פתרון זה מיועד גם למבוגרים. זה השלב בו נרגיע אתכם, המבוגרים בעלי המשפחות היוצאים לעבודה מדי בוקר. יישור שיניים איננו כולל גשרים מסורבלים בפה, להיפך. בשנים האחרונות, נוצרו סוגים רבים ומגוונים של יישור שיניים, כאשר קשתיות שקופות  וגשר שקוף הן דוגמאות פופולריות. 

  עבודה מרשימה בסטנדרט גבוה 

  בין אם מדובר ביישור שיניים שקוף – אינויזליין או שמא מדובר בפתרונות יישור שיניים אחרות, כדי שהעבודה תתבצע היטב יש לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי מחזיק בהכשרה מקיפה, ניסיון רב, מכשור מתקדם וחומרי גלם איכותיים. בזכות כל זאת ועוד, עבודתו של ד"ר שרפי הינה בסטנדרט גבוה וחסר פשרות.

   

  אכפת לכם מהבריאות השיניים שלכם?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   טיפולי שיניים נוספים

   המרפאה מציעה את כל סוגי טיפולי השיניים המתקדמים ובנוסף גם טיפולי בוטוקס תמצאו אצלנו במרכז!

   • שחזורים אסתטיים בצבע השן = סתימות קומפוזיט לבנות, גם בשיניים אחוריות.
   • טיפולי שורש וחידושי טיפולי שורש מבנים ישרים, מבנים יציקים כהכנה לכתרים. סתימות, מבנים.
   • ציפויי חרסינה.
   • למינייט וינירס Veneers - HollyWood Smile.
   • בוטוקס לטיפול בקמטים.
   • בוטוקס בשפתיים.
   • בוטוקס להרמת גבות.
   • בוטוקס נגד הזעת יתר.
   • ניקוי אבן (הסרת אבנית).
   • ניתוחי חניכיים ועקירות כירוגיות (כולל עקירות שיני בינה כלואות).
   • הלבנת השיניים האופטימלית והמתקדמת ביותר בשיטה האקולוגית +White Natural עם תאורת LED, במרפאה, של חברת Obiodental, בעלות המשתלמת ביותר!
   • שתלים ושיקום על שתלים.
   • כתרי חרסינה (פורצלן) קונבנציונליים,(על כיפת מתכתית) במחיר כדאי!
   • כתרים זמניים ותותבות נשלפות.
   • כתרי זירקוניה - ללא כיפת מתכת = כתרי חרסינה (פורצלן) משופרים עם כיפת בסיס של זירקון ולא מתכת = האסתטיקה המיטבית - בעיקר לשיניים קדמיות.
   • כתרי זרקוניה מלאים (לא רק כיפת הבסיס) = כתרי פריטאו, עמידות מירבית בפני כוחות לעיסה. בעיקר לשיניים אחוריות. אסתטיקה גבוהה.

   בנוסף למתרפאים פרטיים, מתקבלים גם מבוטחים מכל חברות ביטוחי השיניים - ללא תשלום בטיפולים משמרים הכוללים שחזורי אלמגם, שחזורים לבנים אסתטיים בצבע השן, הסרת אבנית (ניקוי אבן שן) ועקירות. מבוטחים בעלי כיסוי ביטוחי לטיפולים פרוטטים של שיקום השיניים זכאים למבנים ישירים או יצוקים, כתרי חרסינה קבועים ותותבות נשלפות בהשתתפות עצמית נמוכה. כמו כן, לחלק מהמבוטחים יש כיסוי ביטוחי לשתלים בהשתתפות עצמית בלבד.

   מומחה פה ולסת חיפה

   מומחה פה ולסת במרכז של ד"ר שרפי אחמד יש גם מומחה פה ולסת פנייה אל מומחה פה ולסת חיפה מחזיקה ביתרונות רבים. בין אם אתם זקוקים למענה מקצועי בתחום הלבנת שיניים, יישור...

   יישור שיניים בחיפה והצפון

   הסיבות לביצוע יישור שיניים בחיפה הן רבות ומגוונות. החל משדרוג המראה, נסיבות רפואיות או שמא מדובר במצב אחר הדורש את יישור השיניים – יש לבצע הליך זה כראוי. מעוניינים גם...

   מומחה ליישור שיניים

   מומחה ליישור שינויים הינו רופא שיניים שסיים את תקופת הכשרתו ואת התמחותו, בארץ או בחוץ לארץ. בזכות שירותיו המקצועיים של מומחה זה, תקבלו מענה מקיף לגבי אפשרויות יישור השיניים השונות,...

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    ענקית קידום האתרים בישראל