ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפולי שיניים

  המרפאה מציעה את כל סוגי טיפולי השיניים המתקדמים ובנוסף גם טיפולי בוטוקס תמצאו אצלנו במרכז!

  בנוסף למתרפאים פרטיים, מתקבלים גם מבוטחים מכל חברות ביטוחי השיניים – ללא תשלום בטיפולים משמרים הכוללים שחזורי אלמגם, שחזורים לבנים אסתטיים בצבע השן, הסרת אבנית (ניקוי אבן שן) ועקירות. מבוטחים בעלי כיסוי ביטוחי לטיפולים פרוטטים של שיקום השיניים זכאים למבנים ישירים או יצוקים, כתרי חרסינה קבועים ותותבות נשלפות בהשתתפות עצמית נמוכה. כמו כן, לחלק מהמבוטחים יש כיסוי ביטוחי לשתלים בהשתתפות עצמית בלבד.

  מומחה פה ולסת חיפה

  מומחה פה ולסת במרכז של ד"ר שרפי אחמד יש גם מומחה פה ולסת פנייה אל מומחה פה ולסת חיפה מחזיקה ביתרונות רבים. בין אם אתם זקוקים למענה מקצועי בתחום הלבנת שיניים, יישור...

  מומחה ליישור שיניים

  מומחה ליישור שינויים הינו רופא שיניים שסיים את תקופת הכשרתו ואת התמחותו, בארץ או בחוץ לארץ. בזכות שירותיו המקצועיים של מומחה זה, תקבלו מענה מקיף לגבי אפשרויות יישור השיניים השונות,...

  יישור שיניים בחיפה והצפון

  הסיבות לביצוע יישור שיניים בחיפה הן רבות ומגוונות. החל משדרוג המראה, נסיבות רפואיות או שמא מדובר במצב אחר הדורש את יישור השיניים – יש לבצע הליך זה כראוי. מעוניינים גם...

  טיפולי שיניים בחיפה

  במסגרת טיפולי שיניים בחיפה, תקבלו מענה מקצועי בתחום יישור השיניים, ניתוחי חניכיים, עקירות כירורגיות, ניקוי אבנית ועוד. בריאות הפה הינה משמעותית לאיכות חיינו. לאורך השנים, ככל שנשמור טוב יותר על חלל הפה – כך נחייה חיים איכותיים יותר. במקביל לכך, ובמקרים בהם אתם זקוקים לסיוע בתחום טיפולי השיניים, ניתן לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי הוא המומחה הצעיר ביותר בתחום יישור השיניים. בנוסף, הוא מציע טיפולים נוספים כמו למשל הלבנות שיניים, כתרים זמניים ותותבות נשלפות, שתלים ושיקום של שתלים ועוד.

  סוגים שונים של טיפולי שיניים בחיפה

  טיפולי שיניים מקצועיים יסייעו לנו בשמירה על בריאותנו הטובה. גרים באזור הצפון? מתעניינים בתחום טיפולי שיניים בחיפה? בבואכם לחפש אחר רופאי השיניים והאורטודנטיים המקצועיים ביותר, יש להתעניין בסוגי הטיפולים השונים:

   

  • יישור שיניים – כדי להשיג חיוך יפה, מומלץ להתעניין בכל הנוגע אל יישור שיניים. אם לכם או לילדיכם יש שיניים עקומות או בולטות, מומלץ לפנות אל אורטודנט – ולהסתייע בשירותיו. על ידי הפעלת כוח על השיניים או הלסתות, נוצרת תזוזה של השיניים – והן מתמקמות במקום המתאים. ניתן לבצע זאת באמצעות גשרים, לצד פתרונות אחרים. משך הזמן של הליך זה משתנה מאדם לאדם, ובהתאם לתגובה של השיניים והרקמות לטיפול.
  • יישור לסתות – כדי ליישר את הלסתות, ניתן להשתמש במכשור הרלוונטי. בין אם מדובר במכשירים תפקודיים או במכשירים תפקודיים מתקדמים, בזכות מומחה בתחום יתבצע ההליך המקצועי ביותר – כמו גם תוצאה מרשימה ומשביעת רצון. כדי להתאים את הפתרון ואת אופן ההליך לבעיה, המומחה יאבחן את מצבכם, יבצע צילום פנורמי, יבחר את המכשור המתאים וייקח מידות מדויקות לשם התאמת המכשיר עבורכם.

   

   

  טיפולי שיניים מקצועיים בחיפה והסביבה

  טיפולי שיניים מקצועיים תורמים רבות לבריאות הפה. כדי שתוכלו גם אתם לשמור על בריאות הפה, השיניים והחניכיים שלכם כראוי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל ד"ר אחמד שרפי. ד"ר שרפי עבור הכשרות מקצועיות רבות בתחום השיניים, האורטודנטיה והשחזורים האסתטיים. לפרטים נוספים על טיפולים אלו, צרו קשר עוד היום.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   ענקית קידום האתרים בישראל